Szkoła Radości

Bezpłatny cykl warsztatów skirowany do dzieci i rodziców mający na celu zmobilizować uczestników do aktywnego udziału w życiu społecznym oraz poprawić relacje interpersonalne wewnątrz rodziny, wzmocnić więzi uczuciowe i postawy wychowawcze rodziców.

W programie zajęcia:
- wspierające relacje rodzinne;
- komunikacja i rozwiązywania konfliktów w rodzinie;
- promujące zdrowy tryb życia;
- logopedyczne;
- sportowe i taneczne;
- proekologiczne;
- konsultacje terapeutyczne i pedagogiczne.

Dla dzieci sala zabaw i zajęcia z animatorami rozbudzające zainteresowania i pasje.

Dla wszystkich uczestników wycieczka do Torunia na zakończenie warsztatów.

Więcej informacji i zgłoszenia: biuro@fundacjanovum.pl, tel. 609 015 009

Pomagamy NGO

Nowopowstałym organizacjom oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie samodzielnego prowadzenia księgowości organizacji oraz oferujemy nasze usługi po preferencyjnych stawkach. Konsultacje umawiane są wedle dostępności terminów telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu!

Upadłość konsumencka - Twoja szansa na życie bez długów!

Pomagamy osobom zadłużonym wyjść na prostą poprzez świadczenie bezpłatnego doradztwa w zakresie mozliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Więcej informacji na stronie projektu: www.upadlosciwloclawek.pl
Copyright (c)2020, All Rights Reserved.
Fundacja Novum, ul. Toruńska 30, 87-800 Włocławek Telefon: 609 015 009
NIP : 8883146834 REGON : 386816857 KRS : 0000814947